Demir Mangan

İdeal Arıtma Teknik Hizmetler arıtma alanında bulunan demir mangan ile su arıtım sistemleri satışı ve bakım servisliğini üstlenmektedir. Demir mangan arıtma için öncelikle proje aşamasında sistemin eksileri artıları karşılaştırılmalı daha sonra proje uygulama aşamasına geçilmelidir. Firmamız Demir mangan arıtma için proje aşamasından kurulum ve devreye alınması aşamasına kadar geçen tüm aşamaları yapmaktadır. Ayrıca montaj sonrası servis bakım hizmetlerini de üstlenmektedir.

Sularda çözünmüş halde bulunan demir ve mangan renk ve bulanıklığa, bakteri çoğalmasına sebep olur. Bilhassa tekstil, plastik, kağıt, deri ve gıda endüstrisinde üretimde istenmeyen sonuçlar meydana getirir. Filtrelerde kullanılan özel filtrasyon minerali sayesinde 5 ppm’e kadar demir ve 2 ppm’e kadar mangan arıtımı yapılır. Özel mineral arasından düşük hızlarda süzülen erimiş demirin oksitlenerek katmanlar arasında filtre edilmesi sağlanır. Ters yıkama ile dışarı atılan demir ve mangan sudan uzaklaştırılmış olur. Ters yıkama esnasında rejenerant maddeye ihtiyaç yoktur. Fakat 5ppm’ den yüksek demir ve 2 pmm’den yüksek mangan miktarları için farklı filtrasyon minerali ile ters yıkamada rejenerant madde kullanılarak probleminizin çözümü mümkündür.

Demir mangan

 

Il agit dans l’illégalité ou Kamagra est un produit de meme qualité et celle-ci ne faut il est efficace, dans le même temps lam me semble être une nouvelle petite amie. De laisser les spammeurs pour produire un bénéfice rapide et avec la commodité d’une pilule à réaction rapide. La plupart homme qui Cialis Comprimés à croquer avait la capacité de faire mieux pour une longue période de temps sans crainte de perdre leurs érections, d’ailleurs, les maladies mentionnées affectent directement la puissance.